Wigilia na sportowo 15 grudnia 2018

opublikowane przez: Sołtys
w kategorii: Blog. Imprezy,

Sołtysi: Aleksandrowa oraz Obierwi zapraszają wszystkich na Wigilię ...a żeby nie była ona "zwyczajna" postara się o to nikt inny jak grupa Biegam Bo Lubię Ostrołęka. Zadbają oni o to, żeby była to WIGILIA NA SPORTOWO!
Trening, zupka, wspólne ubieranie choinki i prawdziwy Mikołaj i prezeeenty!

Do pokonania będzie 5 lub 10 km biegiem lub spacerowo po pięknych lasach i łąkach Aleksandrowa i Obierwi. Wysiłek zostanie zwieńczony ciekawym medalem-bombką 
Potem dla największych twardzieli i naszych przyjaciół Morsów -w specjalnie wyznaczonej strefie SPA- kąpiel w basenie lub zimny prysznic w wykonaniu strażaków z OSP Lelis.
Następnie gorący posiłek - zupka przygotowana przez jedną z gospodyń z Aleksandrowa. 
Zimno nie będzie!!! Ogrzać będzie się można także kawą i herbatą oraz przy ognisku! (weźcie kiełbaski, małe co-nieco i ubrania na zmianę po treningu). 
...a gdy już temperatura wzrośnie wspólnie ubierzemy choinkę na Placu Wiejskim i podzielimy się opłatkiem. „Zintegrujemy się świątecznie” ????Aleksandrowo ???? Obierwia ???? Biegacze i wszyscy ???? Truchtacze ???? Morsy ????kolarze i inni…

Wtedy też wpadnie do nas Święty Mikołaj, który będzie miał dla najmłodszych – słodkości i inne upominki

Plan wigilijnego eventu:
1. Rozgrzewka przy świątecznych nutkach
2. Bieg lub marsz 5 lub 10 km zwieńczone medalem - bombką
3. Morsowanie: kąpiel w basenie albo zimny prysznic
4. Zupa, ognisko, poczęstunek (przynosimy ze sobą kiełbaski i smakołyki, mile widziane wigilijne przysmaki)
5. Wspólne ubieranie choinki 
6. Wizyta św. Mikołaja

Zapraszamy Wszystkich mieszkańców Aleksandrowa, Obierwi, BBLowców, innych Wszystkich Biegaczy, Truchtaczy fanów Nordic Walking, szalonych Morsów i rowerowych fanatyków dwóch kółek - to świetna okazja, na przemieszanie środowisk i bliższe poznanie!

 

Wigilia na sportowo 2018