Proboszcz

Ks. Dylnicki Zdzisław Izydor
kanonik honor. Kapituły Koleg. w Myszyńcu
Syn Leonarda i Wandy (z domu Urbańska), ur. 25.02.1962 Augustów (poch. z par. Karolin). Wyświęcony 28.05.1988 w Łomży przez bp. Juliusza Peatza.

Wikariusz:

  • 01.07.1988 Wiżajny;
  • 01.07.1990 Rutki;
  • 01.07.1992 Ostrów Mazowiecka (Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny);
  • 01.09.1995 Łomża (Miłosierdzia Bożego);
  • 01.10.1997 Łapy (Świętego Krzyża);
  • 24.08.2000 Wysokie Mazowieckie (św. Apostołów Piotra i Pawła);
  • 25.08.2001 Ostrołęka (św. Antoniego).

 

Proboszcz:

  • * 26.06.2004 Bokiny;
    • - 20.05.2005 uczestnik sesji statutowych I Synodu Diecezji Łomżyńskiej;
    • - 01.04.2010 kanonik honorowy Kapituły Koleg. w Myszyńcu;
    • - 16.08.2010-01.03.2012 ojciec duchowny w dekanacie Łapy;
  • * od 01.03.2012 proboszcz Obierwia;
    • - od 29.06.2012 ojciec duchowny w dekanacie Kadzidło;
    • - od 22.11.2012 asystent kośc. Szkolnego Koła Caritas prze Zespole Szkół w Obierwi.