Podsumowanie festynu Imieniny Wsi Aleksandrowo 2018

opublikowane przez: Sołtys
w kategorii: Blog. Sołectwo,

Pierwszy rodzinny festyn "Imieniny Wsi Aleksandrowo" miał miejsce 26.05.2018. Został ona zorganizowany prze Sołtysa oraz Radę Sołecką wsi Aleksandrowo przy współudziale Wójta Gminy Lelis oraz Centrum Kultury - Biblioteki i Sportu w Lelisie.
Mimo pogody humory dopisywały, a całą imprezę uznaję za udaną! 

Na start dla najmłodszych mieszkańców Aleksandrowa harcerze z 1 Ostrołęckiej Drużyny Harcerzy "Piorun" im. gen. Józefa Bema przygotowali grę terenową. Wszystkie dzieci biorące w niej udział otrzymały drobne upominki. 
Z okazji przypadającego w tym dniu Dnia Matki został zorganizowany konkurs dla mam z pociechami, który poprowadziły panie z CK-BiS. 
Nie zabrakło policjantów z KMP w Ostrołęce, którzy przygotowali symulator na którym można było "pojeździć motorem".
Pan Mirosław Augustyniak przywiózł ze sobą rower, który można było wygrać w konkursie WORD. Szczęśliwą zdobywczynią dwukołowca została Aneta Brzozowa.
W części artystycznej Wystąpił zaprzyjaźniony zespół KGW Chudkozionki z Chudka, a gwiazdą wieczoru był Jacek Gwiazda, który rozkręcił publiczność! Całą imprezę poprowadził i grał do rannych godzin B&B Party.

Podczas całej imprezy można było się zajadać pysznymi ciastami, które upiekły specjalnie na ten dzień panie z Aleksandrowa.
Wielkie podziękowania należą się także panie Bożenie Brzozowej za upieczenie pysznego kugla - nawet nie wiecie ile można zjeść ziemniaków w takiej formie :P
Wszystkim sponsorom, uczestnikom, pomocnikom, czy tez budowniczym altany z góry dziękuję - jesteście MEGA :) Bez WAS festyn na pewno nie wyglądał tak, jak wyglądał!

Wszystkie zdjęcia z imprezy oczywiście dostępne są w GALERII.

Sponsorzy festynu rodzinnego Imieniny Wsi Aleksandrowo 2018